254 zobrazení

Bospor aréna

Janáčkova 1218, Bohumín 735 81

Bospor je zkratka pro Bohumínské sportovní a relaxační centrum. Jde o unikátní centrum sportu a relaxace, které naleznete nedaleko centra Nového Bohumína na ploše cca 4 hektarů. Centrum poskytuje kvalitní zázemí pro využití volného času pro všechny věkové kategorie od dětí až po seniory, rekreační i aktivní sportovce. Společnost Bospor zde provozuje sportovní a relaxační zařízení sloužící k regeneraci a rekondici občanů města Bohumín a jeho širokého okolí.

Dominantou celého areálu je Penzion ve věži, originální stavba vzniklá přestavbou bývalé vodárenské věže. Z vyhlídky v 7. patře penzionu uvidíte sportovní halu, aquacentrum se saunovým světem, zimní stadion, travnatá hřiště, Adventure golf i hřiště pro plážový volejbal. Dětem a mladistvým pak BOSPOR nabízí atrakce v Hobbyparku jako je lanové centrum Mauglího stezka, farmapark Mauglího ranč, dopravní hřiště nebo netradiční relaxační plochu se stromovým bludištěm.Zdroj: https://www.bospor.info/#works

Vhodné pro:

Vozíčkáři

Vybavení:

Občerstvení
Ubytování

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

V současnosti je v areálu Bosporu k dispozici cca 240 parkovacích míst (včetně zpevněné plochy u Hobbyparku). Dle strategického plánu je v následujících létech plánovaná výstavba dalších 85 parkovacích míst. Pro autobusy je k dispozici 10 míst (ulice Janáčkova). Všechna parkoviště jsou k dispozici zdarma bez omezení času parkování.

Doprava:

Autem je to nejjednodušší. Ze směru od Ostravy můžete přijet jak po dálnici, tak cestou do Vrbice. V obou případech pokračujte po dálnici až na výjezd (Exit) na Karvinou. Po výjezdu z dálnice Vás přivaděč přivede k odbočce do aquacentra. Navíc už z dálky uvidíte siluetu Penzionu ve věži a obrys střechy aquacentra. Pojedete-li ze směru od Karviné, Rychvaldu, stačí přejet skřečoňský most a dát se směrem na dálnici. Opět už z dálky uvidíte siluetu penzionu, ke kterému zahnete cca po 200 metrech od mostu. Ze všech směrů Vás navíc k aquacentru navedou orientační tabule s tímto názvem. V areálu Bosporu je dostatečný počet parkovacích míst.


Ti z Vás, kteří zvolí příjezd do Bosporu autobusem, udělají nejlépe, když vystoupí co nejblíže parku Petra Bezruče. Projdete-li městský park, orientujete se nejlépe podle siluety penzionu a střechy aquacentra. Nespletete se ani když půjdete ve směru orientačních tabulí s názvem aquacentrum.

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.