57 zobrazení

Dinopark Szklarska Poręba

Szklarska Poręba ul. Muzealna 7 58-580 Szklarska Poręba, Polsko

Dinopark se nachází v ochranné zóně Krkonošského krajinného parku ve Szklarské Porębě. Horské klima a blízkost přízkost se snoubí se vzdělávacím a zábavním parkem pro lidi všech věkových kategorií. Krása a kouzlo tohoto místa a nespočetně přitahující přiměje každého najít si to své a strávit nezapomenutelné chvíle.

Děti se mohou těšit na hřiště, pískoviště, lanový park, pampelišky, poznávat faunu a flóru na lesní cestě nebo si zahrát na zlatokopy či paleontologii. Naplánovali jsme také různé niezce pro starší účastníky a opatrovníky. Každý, kdo chce, může zdarma využít zapůjčení holí na Nordic Walking a využít prašanové cesty, nebo si zahrát boule nebo v Galerii Illusion vidět obrázky, které vás překvapí a zatočí s vámi s vámi s vámi. Jednou z atrakcí parku je vědecká rekonstrukce několika desítek dinosaurů v životní velikosti.

Je připraveno Kino 6D. Jde o jednu z nejmodernějších atrakcí, která kombinuje 3D prvky filmových efektů jako jsou: pohybující se a vibrující křesla, tryskající voda, vanoucí vítr, padající sníh. Promítání je zahrnuto v ceně vstupenky do parku.

Vlak přímo z města Flintstones vezme děti na nevšední test. Malí amatéři pravěku se budou moci cítit jako skuteční jeskynní lidé.


Zdroj: https://dinopark-com-pl.translate.goog/atrakcje/kolejka-flinstonow/?_x_tr_sl=pl&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc&_x_tr_sch=http

Vybavení:

Občerstvení
Dětské hřiště

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 18:00

So-Ne 10:00 - 19:00

Cena za vstupné

http://dinopark.com.pl/zaplanuj-wizyte/cennik/

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.