224 zobrazení

Dunajský Viking

Wolkersdorferweg 24 4131 Kirchberg ob der Donau, Rakousko

VIKINGSKÁ PLAVBA 

Z Exlau se po proudu řeky poplavíme do Untermühlu, odtud kolem zámku Neuhaus a staré obranné věže. Naše loď „Neufundland“ („Nová země“) nabízí 18 míst pro veslaře s rytmickým bubeníkem. Celkem můžeme přepravit až 108 osob. „Vikingský bar“ nabízí široký výběr nápojů. Běžná plavba trvá cca 1,5 hod, kdy se vracíme opět do Exlau.

 VIKINGSKÝ TURNAJ 

O hostinec v Exlau se stará rodina Arnezeder a její tým. Čeká tu na Vás vikingský turnaj se spoustou zábavy včetně střílení z luku, házení podkov, vrhání oštěpem i míčem. Hostinec nabízí ubytování a občerstvení, předem je možno objednat také teplá jídla. Příjemné posezení (na přání také v uzavřené společnosti), táborový oheň, tanec a hudba – to vše můžete zažít ve vikingské vesničce.

 VIKINGSKÉ PUTOVÁNÍ 

1,5 km dlouhá vikingská stezka v Kirchbergu vede kolem zbytků hradu v nadmořské výšce 613 m a kolem 25 m vysoké vyhlídkové věže. Po putování krásným dunajským údolím se můžete posilnit v hostinci Koblmüller v Kirchbergu. Hostinec nabízí občerstvení, kávu, svačinu, vikingské speciality, nebo si více můžete vybrat z jídelníčku.


Zdroj:http://www.donau-wikinger.at/


Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Odjezdy denně od dubna do konce října v 10.00, 13.00, 15.00, 17.00 a 19.00 hod. u přístaviště v Exlau (před vikingskou party-vesničkou).

Písemné rezervace e-mailem nebe faxem předem jsou podmínkou!


Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.