367 zobrazení

Jungle park Brno

Bauerova 321/5, 603 00 Brno

Jungle park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky. Jeho poloha v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra a BVV z něj dělá pro svou dostupnost atraktivní místo pro aktivní odpočinek dětí i dospělých.

Zdroj: www.junglepark.cz

Vhodné pro:

Kočárek

Vybavení:

Občerstvení

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

Doprava:

Vstup je možný ze dvou stran:

  1. z areálu SKP Kometa Brno (kde se nachází 1. instruktážní stanoviště a veškeré zázemí lanového parku – občerstvení s posezením, toalety)
  • MHD – z Mendlova náměstí autobusem číslo 84, z Komína, Jundrova či Pisárek autobusem číslo 44. V obou případech vystoupíte na zastávce Bauerova, pak již podle značek přímo k nám do Jungle parku.
  • Autem – Od Prahy či Olomouce – exit z D1 č.190, Brno-západ, projet pisáreckým tunelem na Centrum, poté cca 300 metrů. Parkování přímo před koupalištěm Riviera u 6.brány BVV.
  1. z cyklostezky vedoucí z Bystrce, kolem Anthroposu k ulici Vídeňská až do Shopping park Brno (přímo v lanovém parku se nachází 2. instruktážní stanoviště)
  • Na kole – 8 minut od Anthroposu (1,4km) nebo 10 minut z ulice Vídeňská (1,8km)
  • Pěšky – po zelené turistické značce. 25 minut od tramvajové zastávky Polní (tram 2,5,6) nebo 20 minut od Anthroposu

Z areálu SKP Kometa Brno se lze dostat do lanového centra v lese jen lanovým přejezdem (není zde lávka), návštěvníkům s kočárky a starším lidem doporučujeme využít příchod po cyklostezce od Anthroposu.

Kontakt

Otevírací doba

Aktuální otevírací doba: https://www.junglepark.cz/oteviraci-doba

Cena za vstupné

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.