46 zobrazení

Luštící hledačka Kouty - Dlouhé Stráně

Dlouhé stráně, Kouty nad Desnou 30

Zábavná procházka s úkoly a luštěním. K dispozici je jen jedna varianta, ale je stavěná tak, aby se líbila menším i větším hledačům. Čeká vás spousta zvídavých otázek, křížovka, doplňovačka, tip na hru cestou a mnohem více.

Vyjedete lanovkou nahoru a cestička začíná od horní stanice lanovky, vede po červené turistické značce a končí u horní nádrže přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně (kopíruje tradiční pěší, nejkratší možnou trasu). Celá procházka má délku necelé 3 km a vede lesem a vrcholovým chodníkem. Schůdná i s menšími dětmi, s kočárkem bohužel ne. V zimě nežli pěšky, nasaďte raději běžky. Vyluštěnou tajenku můžete poslat na cestickou@centrum.cz nebo skrz odpovědní formulář na webu a zapojit se do pravidelného slosování o hezké ceny.

Čeká vás 17 km krásnou krajinou a sami to zvládnou i děti od 7 let. (Mladší je možno si vzít na svou koloběžku před sebe).

Koloběžky si půjčíte u bufetu u horní nádrže. Mapku je možné si vyzvednout osobně v infocentru v Loučné nad Desnou. Peníze vhodíte v hotovosti do kasičky, která je součástí dřevěného stojanu cestičkou nebo provedete objednávku online skrz formulář. 

Vyluštěnou tajenku můžete poslat na cestickou@centrum.cz nebo skrz odpovědní formulář na webu a zapojit se do pravidelného slosování o hezké ceny.


Zdroj: https://www.cestickou.cz/kouty-dlouhe-strane/

Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

Hledačka stojí 50 Kč při objednávce online a 100 Kč při osobním vyzvednutí v tištěné formě.

Cena pro školy/organizované skupiny nad 10 osob je 30,-/dítě + pedagogický doprovod zdarma.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.