300 zobrazení

Prague Boats – Evropská vodní doprava (EVD)

Dvořákovo nábřeží, 110 00 Praha 1- Staré Město

Prague Boats je jediná lodní společnost v Praze, která provozuje nové, moderní a ekologické lodě. Společnost funguje již více než 25 let.


Naše flotila je nejmodernější v Praze a ekologická. Najdete v ní nejen luxusní a zcela nově postavené lodě, ale i plavidla na solární či hybridní pohon. Všechny jsou v perfektním technickém stavu.


Jsme hrdí nejen na naši flotilu, ale také na šíři, pestrost a kvalitu služeb, které poskytujeme. Na našich lodích se po celý rok konají firemní akce či konference, odehrávají se soukromé oslavy a svatby. Pořádáme též pravidelné plavby historickým centrem Prahy, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, a mnoho dalšího.


Máme příjemný a profesionální personál, špičkový catering a umíme připravit spoustu zajímavých zážitků.


Zdroj: https://www.prague-boats.cz/cs

Vhodné pro:

Vozíčkáři

Na Dvořákově nábřeží hned u Čechova mostu a ústí Pařížské třídy je bezbariérové molo.

Vybavení:

Občerstvení

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

v garážích Rudolfinum nebo u Hotelu InterContinental Prague. Placené stání je možné také na zelených zónách, které se nachází na Dvořákově nábřeží, v ulici Na Rejdišti, Břehové nebo 17. listopadu. Parkování je zde možné až na 6 hodin.

Doprava:

Najdete nás na Dvořákově nábřeží hned u Čechova mostu a ústí Pařížské třídy. 

Metrem linky A. na stanici Staroměstská a odtud buď půjdete zhruba 10 minut pěšky ulicí 17. listopadu nebo po Alšově a Dvořákově nábřeží. Také můžete jet tramvají č. 17 ze zastávky Staroměstská jednu stanici do zastávky Právnická fakulta. Odtud už jen dojdete na Dvořákovo nábřeží a vyhledáte naše nástupní mola u Čechova mostu.


Pokud k nám pojedete tramvají, pak nasedněte na tramvaj č. 17, která Vás zaveze do zastávky Právnická fakulta. Tam vystoupíte a dojdete k řece na Dvořákovo nábřeží. Hned u Čechova mostu najdete naše nástupní mola.

Kontakt

Otevírací doba

Naše kancelář na nástupišti číslo 3 je otevřena denně od 9.00 do 22.00.

Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.