268 zobrazení

Praha Bike

Dlouhá 24, 110 00 Praha 1- Staré Město

Praha Bike vám nabízí jak se nejlépe orientovat mezi pamětihodnostmi, architekturou, historií a kulturou. Buďte aktivní a užijte si jízdu!

Můžete si vybrat z několika různých jízd centrem historické Prahy, na Pražský hrad nebo Stromovkou na Trojský zámek. Mimo Prahu nabízíme celodenní vyjížďky například na hrad Karlštejn údolím Berounky nebo vícedenní trasy do Drážďan nebo do Vídně. Trasu vám rádi připravíme na přání dle zájmů, požadavků a zaměření vaší skupiny.

Rádi pro vás zorganizujeme skupinovou školní, firemní nebo teambuildingovou jízdu se zaměřením na konkrétní zájmovou oblast z historie nebo kultury. Akce mohou být v češtině nebo světových jazycích, dle vašich požadavků. Celou jízdu se vám bude věnovat zkušený průvodce se skvělými znalostmi Prahy, který vás poutavým způsobem seznámí se zajímavostmi na trase.

Rádi vám také půjčíme kola, elektrokola, tandem, nebo team bike pro 6 osob. Ochotně vám doporučíme vhodnou trasu centrem nebo za město dle vašeho přání. Náš zkušený mechanik vám zajistí servis kol.

Od roku 2002 Praha Bike má za sebou tisíce úspěšně odjetých jízd s mnoha spokojenými cyklisty mezi které budete jistě patřit i vy.

Naše silná horská a trekkingová kola (postavená speciálně pro místní podmínky) nebo elektrokola vás bezpečně provezou malebnými uličkami Starého Města, podél vltavských břehů přes zelené parky za centrem až do krásné přírody venkova. Naši zkušení a přátelští průvodci vám budou vyprávět poutavé pražské historky a doporučí vám dle libosti restaurace, bary nebo typy na aktuální kulturní události. Během pár hodin vám ukážeme vše, co byste sami neviděli za celý pobyt. Můžete se spolehnout, že vás provedeme historickou Prahou a odvezete si ty nejlepší dojmy z vaší cesty!


Zdroj: https://www.prahabike.cz/praha-bike-tours-rentals-czech

Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.