33 zobrazení

Ski Czorstyn

ul. Kamieniarska 30 a, 34-440 Kluszkowce

Czorsztyn ski v Kluszkowcích leží v Pieninách, 13 km severně od Spišské Staré Vsi.

V zimě lyžařský areál Czorsztyn nabízí:

8 lyžařských vleků (včetně dvou sedačkových lanovek),9 sjezdovek (od zelené po červenou),3 regionální hostince u sjezdovek,servis a půjčovna zimního vybavení,licencovanou lyžařskou a snowboardovou školu,hotel "Pod Wulkanem" s relaxační zónou,pořádání lyžařských závodů.

V létě je však ideálním místem pro aktivní trávení volného času. Mezi nejvýznamnější atrakce v oblasti Mount Wdżar patří:

sedačková lanovka s vyhlídkou na okolní pohořígravitační skluzavkanaučná stezka se starou kamennou zdíbikepark se 4 cyklotrasamiregionální restaurace

Největší předností hory Wdżar jsou kouzelné výhledy táhnoucí se z vrcholu na čtyři světové strany. Navíc poloha mezi pohořími vybízí k pěší turistice, skialpinismu nebo výletům na sněžnicích na četných značených trasách. Kluszkowce jsou malé, klidné městečko, takže si můžete odpočinout od ruchu velkoměsta a navíc jsou skvělým výchozím bodem pro turistické atrakce, jako je zámek v Niedzici a Czorsztyn, lázeňské město Szczawnica , historický kostel v Dębno Podhalański.

Novinkou v oblasti je cyklostezka kolem Czorsztynského jezera. Téměř 40 km dlouhý okruh vede podél břehu jezera Czorsztyn. Zveme vás, abyste nás telefonicky a e-mailem kontaktovali s lyžařským střediskem Czorsztyn. Rádi zodpovíme všechny dotazy týkající se stezek, půjčovny lyžařského vybavení a zajímavostí v okolí. 


Zdroj: https://www.czorsztyn-ski.com.pl/

Vybavení:

Občerstvení
Ubytování

Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Místa v okolí

V okolí se žádná místa nenachází.

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.