197 zobrazení

Úniková hra Jihlava

Adresa a kontaktní údaje. Únikováhra.com Masarykovo náměstí 1205/47, Jihlava, 586 01

V Jihlavě můžeme vyzkoušet novou formu skvělé zábavy. Ocitneme se v originální místnosti, kde bude naším cílem vyřešení úkolů a uniknutí ven. Budeme hledat správné klíče, použijeme nalezené kódy. Čekají zde na nás také hádanky, šifry, hlavolamy, rébusy či falešné stopy.

Jihlavský řezník

Již delší dobu řádí v Jihlavě noční přízrak, kterého přezdívají "Jihlavský řezník". Policie je v nesnázích, nedaří se jí najít kloudnou stopu a město i celá Vysočina je zahalena strachem.

Ale to se netýká Vás, zvídavých novinářů z místního deníku, kteří jste si vytyčily za cíl odhalit jeho skrýš dříve než znovu udeří. Podaří se Vám to? Nebo i Vy spadnete do jeho spárů? Čas běží...

Stará pošta

V Jihlavě bývala v minulosti pošta, o které do dnešního dne kolují tajuplné historky. Prý se tam ztrácely zásilky a stará pověst tvrdí, že se jednoho dne v prostorách této pošty ztratili i její zaměstnanci. Prý zmizeli a už se nikdy více neobjevili. Po tomto záhadném zmizení si nikdo do starodávné budovy netroufal vkročit, a tak mezi jejími zdmi zůstalo mnoho neroznesených zásilek. Povídá se, že na této poště by měl být i poklad. Má obsahovat zlaté šperky s drahými kameny. A právě pro tento tajemný poklad se pokoušelo mnoho statečných do budovy staré pošty vydat. Poklad však dosud nebyl nalezen a ti, kteří se starou poštu odvážili navštívit, nikdy nechtěli mluvit o tom, co tam zažili. Nyní se před vámi otevírají dveře staré pošty. Překonáte strach, vstoupíte dovnitř a pokusíte se najít poklad? Musíte to však stihnout dříve, než se hodinová rafička otočí jedenkrát kolem ciferníku. Stará pověst totiž tvrdí, že kdo v budově zůstane déle, zmizí jako její zaměstnanci. Máte odvahu vkročit?

Hra až pro 5 osobZdroj: https://www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/vysocina/2205-unikova-hra-jihlava

Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

dle rezevace

Cena za vstupné

Dle výběru aktuální hry

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.