276 zobrazení

Westernové městečko Boskovice

Komenského 298/50, 680 01 Boskovice

Pouhých 36 km severně od Brna se nachází jedno z turisticky nejnavštěvovanějších míst jižní Moravy - unikátní Westernové městečko Boskovice. Vybudované bylo v opuštěné pískovcovém lomu. Jeho vznik se datuje do roku 1994. Za tu dobu ho navštívilo více jak milion návštěvníků. Autentické prostředí Divokého západu zcela pohltí všechny malé i velké návštěvníky.

Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce. Jsme tady pro všechny, kdo mají chuť se bavit nebo přijet na romantickou dovolenou. V areálu parku naleznete spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé. V saloonech ochutnáte místní speciality. Přímo v areálu se kromě pravidelných akcí konají i speciální víkendové akce, country bály, kabarety, koncerty a galavečery. Westernové městečko Boskovice patří mezi TOP VÝLETNÍ CÍLE JIŽNÍ MORAVY. Nedaleko se nachází významná krajinná oblast Moravský Kras se světoznámými jeskyněmi a propastí Macocha.


Zdroj: https://www.westernove-mestecko.cz/mestecko


Vhodné pro:

Zvířata

Vybavení:

Občerstvení
Ubytování

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

Doprava:

Western park Boskovice najdete 40km od Brna ve starém pískovcovém lomu na samém konci ulice Svatopluka Čecha v Boskovicích. GPS: 49°29'40.898"N, 16°41'9.369"E

Jak se k nám dostanete

MHD Boskovice – zastávka hřbitov, ulice Svatopluka Čecha Příjezd do Boskovic vlakem nebo autobusem na nádraží. Zastavuje-li váš autobus v Boskovicích na ul. 17. listopadu, můžete vystoupit zde, Western park Boskovice není daleko.

Vlakem. Z Brna se do Boskovic dostanete snadno a rychle o víkendu každou celou hodinu vlakem S2 (IDS JMK), na který ve stanici Skalice nad Svitavou vždy navazuje autobus 250 nebo 251 směr Boskovice. 


Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

VSTUPENKA NA BĚŽNÝ DENNÍ PROGRAM od 10.00 do 17.00

Dospělý                        300 Kč

Dítě od 3 do 15 let      200 Kč

VSTUPNÉ NA PŘEDSTAVENÍ VINNETOU od 17.00 do 20.00

Dospělý                       650 Kč

Dítě od 3 do 15 let     550 Kč

V.I.P. VSTUPENKA NA PŘEDSTAVENÍ VINNETOU

Jednotná cena                      1000 Kč

POZOR !!! ŠERIFOVA NABÍDKA PLATÍ I PRO SEZÓNU 2021

Při zakoupení vstupenky na hlavní představení VINNETOU je vstupné na běžní denní program v ceně téhle vstupenky. Za celý den od 10.00 do 20.00 a všechny představení včetně hlavního tak zaplatíte

Dospělý                       650 Kč

Dítě od 3 do 15 let     550 Kč


Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.