547 zobrazení

Adventure Deštné

Deštné v Orlických horách 140, 517 91 Deštné v Orlických horách

Adventure golf

V dnešní době je adventure golf velmi populární volnočasová aktivita. Přijďte si užít zábavu a vyzkoušet své dovednosti, je pro Vás připraveno 18ti jamkové hřiště, s potokem a jezírkem v krásném horském prostředí. Na věku vůbec nezáleží, zkusit to může každý! V ceně je zapůjčení golfového vybavení. Před samotnou hrou můžete trénovat na cvičném greenu se 4mi jamkami.

Víceúčelové hřiště

Máte chuť vybít energii ze svého těla, nebo si jen pro radost trošku zaházet s míčem? Proč ne, u nás najdete hřiště s umělým povrchem (tráva), kde můžete trénovat i se pořádně pobavit. Můžeme uspořádat i turnaj přímo pro vás, tréninkový kemp a další sportovní akce. Hřiště je vhodné pro tyto sporty: tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, házená, fotbal, florbal.

Pumptrack dráha

Cyklo dráha pro děti i pokročilé s terénními nerovnostmi, skoky a klopenými zatákami. Ideální trénink pro techniku jízdy na horském kole.

Fotbal golf

18ti jamkové hřiště se nachází ve výšce 680 m.n.m. a krásnými výhledy na Orlické hory, vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Cílem hry je zahrát všech 18 jamek s co nejmenším počtem kopů.

Akce pro firmy - team bulding

Pro firemní akce nabízíme uzavření celého parku a adventure půjčovny. Firemní akci lze uspořádat i mimo provozní dobu. Jsme schopni naplánovat všechny naše aktivity přímo na míru dle zájmu a tím vám zajistit individuální program. Připravíme raut a občerstvení, včetně grilování. Zajistíme ubytování více na . Zajistíme vám také odvoz naším minibusem.

Workout hřiště

Workout hřiště pro děti i dospělé je vhodné pro sportovní aktivity, kde se při jednotlivých cvicích využívá váhy vlastního těla.

Na hřišti najdete hrazdy, bradla, žebřiny, horizontální žebříky, kruhy a panely na s parkour.

Workout hřiště je u nás zdarma.

Pumptrack dráha

Cyklo dráha pro děti a pokročilé s terénními nerovnostmi, skoky a klopenými zatáčkami, ideální trénink pro techniku jízdy na horském kole.

Jízda v pumptrack dráze je u nás zdarma.


Zdroj: https://adventuredestne.cz/#/home

Vybavení:

Ubytování

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

Ceny naleznete na stránkách : https://adventuredestne.cz/#/cenik

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.