454 zobrazení

Galerie Art Praha

Staroměstské náměstí 20, 110 00 Praha 1- Staré Město

GALERIE ART PRAHA je prestižní pražskou galerií, která prezentuje především významné a kvalitní české a slovenské malíře 19. a 20. století. Na trhu působíme už více než 20 let a najdete nás v samém centru staré Prahy, na Staroměstském náměstí naproti Orloji.

Tradice Galerie ART Praha sahá do roku 1994 a za dobu své existence se galerie stala partnerem pro celou řadu významných sběratelů umění. Zaměřujeme se především na exkluzivní sálové aukce, prodej a výkup kvalitních uměleckých děl. Pravidelně pořádáme také online aukce, nabízíme možnost komisního prodeje a v neposlední řadě pořádáme výstavy českých a slovenských umělců.

V průběhu let se v aukcích Galerie ART Praha vydražila řada významných a překrásných uměleckých děl od významných představitelů české a slovenské tvorby umělecké tvorby. Důkazem mohou být úspěšně vydražené obrazy od umělců jako: Emil Filla, Josef Šíma, Josef Čapek, Antonín Procházka, Jan Zrzavý, Josef Istler, Karel Černý, Václav Radimský, Oldřich Blažíček, Jan Bauch, Josef Vyleťal a mnoho dalších. 

Kromě naší aukční a galerijní činnosti, se nám v roce 2012 podařilo vydat také rozsáhlou monografii malíře Jana Baucha, kterou detailně zpracovala PhDr. Rea Michalová Ph. D. 

O díla našich klientů pečuje tým odborníků. Díla konzultujeme s renomovanými českými a slovenskými historiky umění a nabízíme služby našich nejvýznamnějších restaurátorů. Umělecká díla přijímáme každý den mimo neděle v Galerii ART Praha na Staroměstském náměstí, nebo po domluvě v sídle naší společnosti, Bořetická 2668/1 Praha 9.

Za dobu své existence jsme si dokázali vybudovat stálou klientelu milovníků umění, kteří se k nám rádi vrací.

Zdroj: https://www.galerie-art-praha.cz/o-galerii


Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

pondělí 10.00 - 18.00

úterý 10.00 - 18.00

středa 10.00 - 18.00

čtvrtek 10.00 - 18.00

pátek 10.00 - 18.00

sobota po domluvě

neděle zavřeno

Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.