163 zobrazení

Letňany Lagoon

Tupolevova 665,199 00 Praha 9- Letňany

Bazénová hala nabízí krytý 25m bazén se šesti dráhami, kde 2 dráhy jsou trvale určeny pro kondiční plavání a zbylá část bazénu slouží jak pro zábavné aktivity, tak pro plavání. Ve velkém bazénu jsou umístěny boční masážní tryskydnové masážní rošty a tzv. ,,protiproudová tryska“. Významnou dominantou je tobogán dlouhý 86m, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Příjemné večerní osvětlení, které je zabudováno do stěn vany bazénu jen dokresluje příjemný pocit při využívání jeho služeb.

Součástí bazénové haly je i masážní bazén pro 10 osob s masážní deskou umístěnou na dně bazénku, bočními masážními tryskami a masážními lůžky s teplotou vody 31 stupňů, dále pak dětské brouzdaliště s malou skluzavkou o teplotě 32 stupňů a zábavný bazének s masážními tryskami, rošty, chrliči vody a malou divokou řekou o teplotě 31 stupňů.

Součástí bazénové haly je rychlé občerstvení , které nabízí široké spektrum svých služeb. S ohledem na tuto skutečnost je velmi populární a žádané konání tzv. NAROZENINOVÝCH PÁRTY pro děti i dospělé. Součástí narozeninových párty je uspořádání soutěží a her pro oslavence a jeho hosty, včetně slavnostní tabule v prostorách haly bazénu. Největším oceněním pro oslavence jsou nejen dárky od kamarádů, ale i medaile a diplomy za dosažené výkony.


Relaxační centrum je v přízemí objektu. Sousedí s prostorem hlavní bazénové haly a má bezbariérový přístup.

Je tvořeno finskou saunou s ochlazovacím bazénkem a whirlpoolem o teplotě vody 35 stupňů

Tuto relaxační část je možné využívat jak v rámci hodin pro veřejnost, tak v rámci individuálních pronájmů skupin, či jednotlivců.


Fitness centrum o rozloze cca 200 m2 se nachází v 1.patře objektu plaveckého bazénu. Je vybaveno aerobními a posilovacími trenažéry od firmy Technogym, která patří ke špičce ve svém oboru a dále pak posilovacími trenažéry z USA od firmy Staimaster.

Prostory tvoří 19 aerobních trenažérů k rozvoji kondice ( běhátka, rotopedy, steppery,veslařské trenažéry, atd.) a 21 stanovišť k rozvoji silových schopností.

Součástí fitness centra je i samostatný sál ve kterém probíhají hodiny tzv. H.E.A.T. programu, což lze přeložit jako cvičení s vysokým energetickým výdejem, které vychází z přirozeného lidského pohybu-chůze. Představuje zcela bezpečné aerobní cvičení a je vhodný pro všechny věkové kategorie.


Zdroj: http://www.letnanylagoon.cz/bazen

Vhodné pro:

Vozíčkáři

Vybavení:

Občerstvení

Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Pondělí   09:00 - 19:30 

Úterý     09:00 - 19:30 

Středa    09:00 - 19:30 

Čtvrtek   09:00 - 19:30 

Pátek     09:00 - 19:30 

Sobota    10:00 - 19:30 

Neděle    10:00 - 19:30

Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.