205 zobrazení

Palau de les Arts

Av. Profesor López Piñero (Historiador de la Medicina), 7 46013 Valencie, Valencie-València

Sezónu za sezónou se její návrhy divadelních umění podařilo hostit inscenace, žánry a disciplíny tak rozmanité, jako je jazz, tanec, Zarzuela, flamenco, recitály, lhaní, symfonické koncerty a samozřejmě skvělé opery.

Palau de les Arts, obklopený zelení upravenou plochou 87 000 metrů čtverečních a vodními plochami o rozloze více než 10 000 metrů čtverečních s okolními chodníky, má 4 hlavní sály:

Sala Principal s kapacitou 1 412 diváků je nejreprezentativnějším prostorem v majestátní budově Calatravy. Právě zde se odehrávají operní, baletní a další divadelní představení.

Auditori pojme 1 490 diváků s vynikající viditelností na všech sedadlech. Díky svým fyzikálním vlastnostem je vhodný zejména pro symfonické koncerty, kinematografické premiéry, velké konference či kongresy a speciální akce.

Teatre Martín i Soler se nachází pod korytem řeky Turia, toto divadlo, pojmenované po hudebníkovi 18. století, který byl nejuniverzálnějším skladatelem ve Valencii všech dob, má kapacitu 400 lidí. V divadle se obecně konají akce barokní opery a komorní hudby a nabízí operní jámu a kompletní vybavení nejnovějšího jevištního vybavení.

Aula Magistral má kapacitu 378 osob. Je tak ideální pro menší akce. Pódiové uspořádání se dokonale hodí pro konference, recitály, přednášky nebo diskuse u kulatého stolu.


Zdroj: https://cac.es/en/palau-de-les-arts/


Vhodné pro:

Kočárek
Vozíčkáři

Vybavení:

Občerstvení

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.