260 zobrazení

PanIQ room Bratislava - Da Vinciho Tajemství

Hattalova 12/B, 831 03 Bratislava, GPS N48.17627° E17.13494°, Slovensko

V pokoji Da Vinciho Tajemství zažijete dobrodružství při hledání Svatého grálu. Podle dávných legend z této číše pil Kristus při Poslední večeři. Svatý grál se dostal pod ochranu Řádu templářů, kteří v 15.století vyhledali Leonarda Da Vinciho, aby skryl Svatý grál tak, aby ho nemuselo hlídat 100 mužů, ale nechť je přece ve velkém bezpečí. Ten vytvořil systém kódů, symbolů, souvislostí, které znalo jen pár vyvolených. Podle legend k nalezení grálu bylo třeba navštívit Milán, Benátky, Řím, Veronu, Turín a Vatikán a v každém z míst vyřešit komplikovanou směť Da Vinciho kódů.

Vaš tým se pouští do hledání v bývalé pracovně Leonarda v Miláně a pokusí se vyřešit jeho logické posloupnosti, abyste našli indici, která Vás povede do Benátek. Do svého systému zakomponoval i ochranné mechanismy. V každém z míst se musí kódy vyřešit za 70 minut, jinak se indicie vedoucí do dalšího města zničí. Podaří se vám najít svatý grál nebo navždy upadne v zapomnění?V každém z míst se musí kódy vyřešit za 70 minut, jinak se indicie vedoucí do dalšího města zničí. 

PanIQ Room je ideálním místem pro teambuildingové akce zaměřené na rozvoj pracovního týmu. Pokoj se nachází na Hattalově ulici v Bratislavě , která končí velkým neplaceným parkovištěm, tam zaparkujte. PanIQ Room naleznete v suterénu modré administrativní budovy.

Počet osob 2-6 hráčů, Věk od 8 let.


Zdroj: https://paniqroom-sk.translate.goog/da-vinciho-tajomstva-bratislava/?_x_tr_sl=sk&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

bezplatné parkoviště na ul. Hattalova

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

2 - 6 hráčů 1 299 Kč

2 hráči 999 Kč

+1 hráč 199 Kč

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.