438 zobrazení

Plechárna Černý Most

Bryksova 1002/20, 198 00 Praha 9- Černý Most

Jsme komunitní centrum, které vzniklo (nejen) pro obyvatele Prahy 14. Můžete si vybrat nějakou akci z našeho bohatého programu, něco vypěstovat v komunitní zahradě a nebo se u nás stavit jen tak třeba na kávu. Jsme místo, které chce spojovat a budovat komunitu, takže jsme tu pro všechny věkové kategorie, všechny aktivní i trochu línější lidi, pro všechny talentované a pro všechny sportovně nadané. Najdete u nás vnitřní skatepark, zahradu pro vaše bio pěstování, výtvarný ateliér pro vašeho vnitřního Picassa a kavárnu pro všechny kavárenské povaleče.

V současné době vás zveme na výbornou kávu, čaj nebo jiný nealkoholický nápoj z naší kavárny. Aktuálně všem milovníkům pohybu a sportovních aktivit nabízíme sportovní vybavení z naší půjčovny. Pokud si potřebujete něco opravit, naše dílna je vám k dispozici. 


Zdroj': http://www.plecharnacernymost.cz/


Vybavení:

Občerstvení

Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

PRO CHODCE: Jeďte metrem na Černý Most. Ze stanice je to cca 10 minut k nám - užijete si krásnou procházku mezi architekturou nejen minulého režimu. Tu začnete v ulici Mansfeldova, ze které pak odbočíte doleva do Bobkovy. Z ní se vydáte doprava po Bryksově a z ní odbočíte do ulice Vybíralova. Ta vás dovede skoro až k nám, cestou vám mohou pomoci hnědé turistické ukazatele. Až uvidíte potraviny Max, jste téměř u cíle. Směrem k Dolním Počernicím už bude zářit naše i vaše Plechárna.


PRO LÍNĚJŠÍ CHODCE: Na stanici metra Černý Most nastupte na nástupišti č. 13 do autobusu 224 a jeďte na zastávku Bryksova. Z ní už nás určitě uvidíte.


VLAKEM: Jeďte na stanici Praha – Kyje, tam přestupte na autobus 224 a vystupte na zastávce Bryksova. Doporučujeme si sednout na pravou stranu autobusu, abyste se mohli kochat výhledem na rybník a kachničky.


VLAKEM S PROCHÁZKOU: Vystupte na vlakové stanici Praha – Dolní Počernice. Odtud se vydejte pěšky kolem rybníků Vidlák a Čeněk. Můžete nakrmit labutě, nebo se zastavit na jedno orosený ve srubu v místní zahrádkářské kolonii.


AUTEM: Na Černém Mostě nemáme zóny, na sídlišti v okolí Plechárny lze tedy většinou pohodlně zaparkovat. 

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba výdejního okénka kavárny:

Po – Pá: 13:00 – 21:00

So – Ne: 13:00 – 21:00

RECEPCE PLECHÁRNA

+420 606 053 095

Po - Pá 13:00 - 21:00, So - Ne 13:00 - 21:00

Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.