263 zobrazení

Zimní stadion Nikolajka

U NIkolajky 28, 150 00 Praha 5- Smíchov

Neseďte doma a přijďte si zasportovat! Je s podivem jaké procento lidí dnes nevěnuje ani trochu ze svého času pravidelnému pohybu, přitom je všeobecně známo, že pravidelný pohyb má pozitivní vliv na kvalitu našeho života. U nás na zimním stadionu Nikolajka je možnost sportovního vyžití opravdu velká a to pro širokou škálu lidí, oO stadionu : Zimní stadion Nikolajkad malých dětí až po seniory.

Můžete přijít o víkendu a zabruslit si při veřejném bruslení, nebo ve všední den a zabruslit si při bruslení škol, seniorů a rodin s malými dětmi. Vezměte brusle, pár kamarádů nebo rodinku a hlavně dobrou náladu a vyražte za bruslením na Nikolajku. Pokud brusle nemáte, nevadí, máme u nás půjčovnu a brusle Vám zapůjčíme a pokud to bude potřeba, tak i nabrousíme.

Pokud jste rodiče malých dětí a hledáte sportovní možnosti pro své ratolesti, zkusili jste někdy přemýšlet o ledním hokeji, případně o krasobruslení? Oba tyto sporty mají v ČR slušnou tradici a jsou nedílnou součástí zimních olympijských her. Na zimním stadionu Nikolajka máme jak líheň malých krasobruslařů a krasobruslařek, tak přípravku ledního hokeje. Oba sporty jsou vedeny zkušenými trenéry, kteří s Vámi rádi proberou možnosti zapojení Vašich dětí do jednoho z těchto sportů.


Zdroj: http://www.nikolajka.eu/o-stadionu-1-76.html


Vybavení:

Občerstvení

Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Pokud pojedete MHD, metrem do stanice Anděl, výstup směr Na Knížecí a dále směr Ženské domovy, poté pěšky ulicí Ostrovského cca 5-10 minut chůze. Na konci ulice stojí zimní stadion Nikolajka. Případně výstup z metra směr na Knížecí a dále směr autobusové nádraží, poté bus č.137, jen jednu zastávku do stanice Santoška, po výstupu z autobusu se vraťte cca 20m zpět proti směru jízdy na křižovatku a dejte se vlevo do ulice U Nikolajky. Na druhé křižovatce (s ulicí Tomkova) se dejte doprava a po cca 50m najdete vchod na zimní stadion.

Kontakt

Otevírací doba

Otevírací doba není k dispozici.

Cena za vstupné

BRUSLENÍ PRO VEŘEJNOST


Dospělý 40,- kč

dítě do 110cm 30,- kč

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.