473 zobrazení

Kunsthalle Vídeň

Museumsplatz 1 , 1070 Wien, Rakousko

Výstavní síň Kunsthalle Wien představí v Muzejní čtvrti a na Karlově náměstí to nejkvalitnější, co může současné umění nabídnout. Pro milovníky umění je tak návštěva této výstavní síně povinnou součástí programu.

Výstavní galerie Kunsthalle Wien v Muzejní čtvrti, nedaleko Hofburgu, se zaměřuje na prezentaci současného a moderního umění z celého světa. Na návštěvníky zde čeká výstava současného aktuálního umění z celého světa a v celé jeho rozmanitosti a tématicky spřízněné rozpravy. Za tímto účelem jsou zde vyvíjeny inovativní formy výstavních prezentací a komunikace. Program komunikace s návštěvníky nabízí na různých úrovních přístupové možnosti k vystaveným dílům, umožňuje vzájemné prolínání umělecké praxe a její teoretické reflexe a napomáhá rozvoji intenzivní kritické diskuze týkající se aktuálních otázek každodenního života.

Návštěva Kunsthalle Wien v Muzejní čtvrti však stojí za to nejen kvůli pořádaným výstavám. Bývalá barokní zimní jízdárna bude doplněna o funkční novostavbu od architektů Ortner + Ortner. Historická stavba tak bude propojena s moderní architekturou. Kunsthalle Wien v Muzejní čtvrti se stane napínavým prostorem pro setkávání umění a architektury.

Podobná expozice Kunsthalle Wien na Karlově náměstí bude fungovat jako flexibilní a experimentální pobočka. Skleněný tubus od Adolfa Krischanitze představuje umění jako ve výkladní skříni a nabízí tak zcela jinou formu prezentace. Žhavý tip pro milovníky umění: kavárna s obrovskou terasou v proskleném pavilonu.

Zdroj: http://www.kunsthallewien.at/

Vhodné pro:

Vozíčkáři

Parkování:

Místo nemá k dispozici informaci o parkování.

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

pondělí zavřeno

úterý 11:00 - 19:00

středa 11:00 - 19:00

čtvrtek 11:00 - 21:00

pátek 11:00 - 19:00

sobota 11:00 - 19:00

neděle 11:00 - 19:00


Cena za vstupné

Cena za vstupné není k dispozici.

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy nejsou k dispozici.

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.