713 zobrazení

Aquapark Delfín

Slovácké nám. 2377, 688 01 Uherský Brod

Plavecký bazén

Jedná se o šestidráhový bazén o velikosti 25 x 12,4 m s vodními reproduktory, podvodním osvětlením a vodní stěnovou masáží s proměnlivou hloubkou 1,2 až 1,6 m.


Zábavný bazén

Jedná se svým půdorysem o atypický bazén kruhovitého tvaru v průměru 18 m s podvodním osvětlením a proměnlivou hloubkou 1 až 1,25 m. Do bazénu jsou integrovány jednotlivé atrakce:

- vzduchová masážní lůžka

- vzduchové dnové blowery

- vzduchové dnové perličky

- dnová vodní masáž

- stěnová vodní masáž

- stěnová vodní masáž v sedací lavici

- padající voda - sloup

- padající voda - jeskyně

- velký a malý vodní chrlič

Součástí zábavného bazénu je divoká řeka ve tvaru elipsy s vnitřním ostrůvkem.


Tobogán 91 m

Jedná se o uzavřený tobogán se samostatným dojezdovým bazénem.


Dětské brouzdaliště

Jedná se o bazén s atypickým podkovitým tvarem s proměnlivou hloubkou 0,2 až 0,4 m. Do bazénu jsou integrovány atrakce:

- vodní ježek

- vodopád 1,2 m

- stříkající ryba

- dvě mobilní skluzavky

- hračky


Whirlpool

Jedná se o bazén kruhového tvaru s průměrem 3 m a hloubkou 0,4 až 1 m.


Parní - solná lázeň ( 2 kabiny)

jsou to 2 kabiny s horkovzdušnou mokrou lázní s teplotou do 50°C, které jsou součástí bazénové haly. První kabina se nachází u plaveckého bazénu a je pro 6-7 osob. Součástí je zážitková sprcha se světelními efekty, vodní mlhou a masážními tryskami. Druhá-větší kabina s kapacitou do 12 osob se nachází u dětského bazénu a umožňuje kombinaci vonných esencí (úterý, čtvrtek, sobota) nebo solného roztoku (pondělí, středa, pátek, neděle), je doplněna barevnou sprchou včetně možnosti osvěžení džberem. Obě parní kabiny jsou vybaveny efektním osvětlením s hvězdným nebem, vnitřní sprchou, reproduktory s relaxační hudbou a vonnými esencemi a jsou v provozu denně.

Solné tepidárium                                                                                                                je součástí bazénové haly, nachází se u plaveckého bazénu a je pro 4-5 osob. Je to kabina, která má efekt sálavého tepla z vyhřívaných stěn, podlahy a lavic vnitřního prostoru. Teplota vzduchu je kolem 40°C při relativní vlhkosti 20%. Prostor je vyplněn kombinací keramické mozaiky a hlavně solných cihel včetně dominanty-osvětleného solného sloupu. Kabinka je vybavena speciální a ojedinělou technologií-SeaClime, které umožňuje vytvořit pravé mořské klima a kombinuje ionizovaný vzduch se solnými parami. Celé tepidárium je efektně osvětleno a součástí je hvězdné nebe a relaxační hudba. Tepidárium má přínosy pro lidské zdraví: dýchání v ionizovaném vzduchu zvyšuje a zlepšuje okysličování krve, pomáhá při léčbě chronických onemocnění dýchacích cest (astma), zlepšuje metabolismus, zvlhčuje a zjemňuje kůži, odbourává stres a uvolňuje celý organismus. Vstup do tepidária je možný pouze pod důkladném osušení těla a platí přísný zákaz dotýkat se solných cihel.


Z haly je možné se dostat točivým schodištěm do odpočívárny k nfrasaunám-kabiny s kapacitou 2 x 3 osoby a teplotou 45-55 °C,dále zde nabízíme svým způsobem ojedinělou a nadčasovou otevřenou infrasaunu s TOP výhledem na bazény (sauna je umístěna ve výběžku přímo nad zábavným bazénem) s širokospektrálními infrazářiči,hvězdným nebem a optickým spínáním sedadel. Dále se zde dostanete k mokrému baru a v létě na prostornou terasu s lehátky využívanou ke slunění.


Vše výše uvedené je v ceně bazénového vstupného.


Finská sauna

Nabízíme vám dvě finské saunu pro 15 osob a 20 osob, s krásným venkovním ochlazovacím bazénkem. Větší sauna je moderně řešena kombinovanou skladbnou dřeva světlé a tmavé-thermo osiky včetně hvězdného nebe a audiosystému. Součástí finské sauny je odpočívárna s lehátky, posezením a občerstvením.Teplota sauny cca 100°C. Vstupenka do sauny pouští i do bazénů.

Sauna se nachází mimo bazénovou halu a není součástí bazénového vstupného. Kapacita sauny je omezena na 45 osob.


Každé pondělí je zavřeno. Nabízíme soukromou rezervaci. Výhodné pro firmy a větší skupiny osob. Rezervaci lze objednat nejpozději jeden den předem na pokladně nebo tf. 572 619 541.

1 hod. 800,--Kč, 1,5 hod. 1000,--Kč, 2 hod. 1300,--Kč, 3 hod. 1600,--Kč


Rezervace v červnu, červenci a srpnu na 2 hod. za 1300 Kč v době od 16.00 do 22.00 hod. mimo provozní dobu sauny.


Upozornění:

Do potírny finské sauny zákaz vstupu v plavkách. Vstup povolen pouze s osouškou nebo prostěradlem.

Zdroj: www.delfinub.cz

Vybavení:

Občerstvení
Dětské hřiště

Parkování:

Místo poskytuje parkoviště

Doprava:

Místo nemá k dispozici informace o dopravě.

Kontakt

Otevírací doba

Informace o otevírací době naleznete na webových stránkách http://www.delfinub.cz/index.php/aquapark/provozni-doba/bezny-provoz .

Cena za vstupné

Proč místo navštívit?

Tato informace není k dispozici.

Užitečné odkazy

Sdílení místa

Sdílet na facebooku

Pojďte s námi objevovat svět. Stáhněte si naši mobilní aplikaci.